Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer

Nieuws

Collega’s zetten zich in voor Swim to Fight Cancer Tilburg

Op zondag 28 juni kleurt de Piushaven opnieuw vol met zwemmers tijdens Swim to Fight Cancer Tilburg. Met hun deelname halen zij geld op voor belangrijk kankeronderzoek. Samen zetten zij onmacht om in kracht en brengen zij een ode aan dierbaren die geraakt zijn door kanker.

Ook vanuit onze organisatie doen betrokken collega’s mee aan dit bijzondere evenement. Milou Jacobs zwemt mee in Team Marcia en Gaby Koeman zet zich in voor Team ETZ Oncologie/Hematologie. Daarnaast doet ook Mendel Gelderblom, de vrouw van collega Corné Gelderblom, mee aan de zwemtocht.

Met hun inzet dragen zij bij aan een toekomst waarin kanker beter behandeld én voorkomen kan worden.

Wil je onze teams steunen? Doneren kan via onderstaande links:
Milou Jacobs | Team Marcia
Gaby Koeman | Team ETZ Oncologie/Hematologie
Mendel Gelderblom

Kom je liever aanmoedigen? Dat vinden we natuurlijk ook geweldig! We hopen op veel support langs de kant op 28 juni in de Piushaven.